Biežāk uzdotie jautājumi

Vai krājumus var iegādāties jau drukātā formātā?
Nē, visi dzene.com pieejami krājumi, darba lapas, kartītes, plakāti ir digitāli faili. Pēc to iegādes Jums būs iespēja tos lejupielādēt PDF formātā.

Vai krājumus var iegādāties citos interneta veikalos vai grāmatnīcās?
Nē, visi Domāšanas attīstīšanas uzdevumu materiāli ir pieejami tikai vienā vietnē dzene.com. Ja redzat, ka krājumus pārdod kādā citā vietnē, lūdzu, ziņojiet par to mums, rakstot uz veikals@dzene.com.

Kā notiek izvēlēto krājumu apmaksa?
Pasūtījuma veikšanas laikā Jums būs jāievada savi dati (mājas adrese nav jānorāda precīza, jo visi faili ir digitāli) un bankas kartes dati. Maksājumu sistēma ir droša (dati ir kriptēti), un kartes dati nav redzami citiem.

Kā es varu saņemt nopirktos krājumus?
Pēc apmaksas veikšanas dažu sekunžu laikā vietnē dzene.com parādīsies poga “Download now”. Nospiežot to, Jūs uzreiz automātiski lejupielādēsiet iegādātos krājumus. Kā arī uz Jūsu norādīto e-pasta adresi pienāks 2 vēstules: pirmā būs maksājuma apstiprinājums, bet otrā būs linki, kuros varat lejupielādēt iegādātos failus.

Samaksāju par failiem, bet neesmu tos saņēmis. Ko man darīt?
Lūdzu, vispirms pārbaudiet, vai atsūtītie faili nav iekrituši SPAMa vai reklāmas e-pastu mapē.Taču ļoti liela iespējamība, ka esat norādījis nepareizu e-pasta adresi. Rakstiet uz veikals@dzene.com, un iegādātos failus nosūtīsim pēc iespējas ātrāk.

Es divreiz samaksāju par vienu un to pašu krājumu. Ko man darīt?
Dzene.com ir parasts e-veikals, kurā nevar iestatīt, ka vienu krājumu var iegādāties tikai vienu reizi. Tāpēc, lūdzu, kad maksājat par digitālajiem failiem, pievērsiet uzmanību, lai krājums nebūtu ielikts dubultā. Ja tomēr tā ir noticis un esat par to samaksājuši, lūdzu, rakstiet uz veikals@dzene.com. Nauda par dubulto krājumu tiks atgriezta. Ja nevēlaties saņemt naudu, varat izvēlēties saņemt kādu citu krājumu par to pašu summu.

Man ir atlaižu kods. Kā to varu izmantot?
Vietnē dzene.com izvēlieties interesējušos failos, ieliec tos grozā un noformējiet pirkumu. Pirms apmaksas veikšanas Jums būs iespēja ievadīt atlaižu kodu.

Vai iegādātos failus drīkstu pārsūtīt kolēģiem, draugiem un citiem cilvēkiem?
Nē, tā jūs nedrīkstat darīt. Visi ieņēmumi no krājumiem tiek izmantoti šīs vietnes uzturēšanai, jaunu krājumu veidošanai, darbinieku algām un nodokļu nomaksai.

Visi vietnē dzene.com publicētie materiāli ir ar autortiesībām aizsargāti darbi. To reproducēšana vai jebkāda cita neaatļauta izmantošana ir autortiesību pārkāpums. Par autortiesību pārkāpšanu ir paredzēta atbildība Krimināllikuma 148. pantā.

Daži piemēri no dzīves, kā var un kā nevar izmantot materiālus:

  • skolotājs drīkst izdrukāt kopijas visai klasei vai nometņu dalībniekiem;
  • vecāks drīkst drukāt neskaitāmas kopijas visiem saviem bērniem;
  • lejupielādētos failus nedrīkst augšupielādēt jebkurā vietnē ar mērķi dalīties ar trešajām personām.

Ja gadījumā Jūs redzat, ka platformas www.dzene.com materiāli tiek pārtirgoti vai arī ar šiem failiem cilvēki dalās slēgtās grupās, lūdzu, rakstiet uz veikals@dzene.com.

Es nevaru atvērt lejupielādēto failu. Ko man darīt?
Visi dzene.com pieejamie faili ir PDF formātā. Lai tos atvērtu, jūsu datorā vai telefonā ir jābūt instalētai programmai, kas atbalsta PDF failus. Ja Jums tādas nav un nezināt, kā to instalēt, lūdzu, sazinieties ar jebkuru datoru servisu vai Jums zināmu cilvēku, kas ir zinošs šajā jomā un varētu palīdzēt.

Man neizdodas izdrukāt failus, printeris drukā pārāk tumši/gaiši, un citas ar printeri saistītās problēmas.
Mēs neesam printeru apkalpošanas serviss un nevaram palīdzēt ar šādām problēmām. Lūdzu, sazinieties sava printera ražotāja klientu servisu vai veikalu, kurā iegādājāties savu printeri, vai jebkuru citu Jums zināmu cilvēku, kas ir zinošs printeru jomā un varētu palīdzēt.