Lietošanas noteikumi

Lietošanas noteikumi
Mans sirdsdarbs ir veidot materiālus Jūsu bērniem! Vienmēr priecājos saņemt no Jums atzinīgus vārdus par veidotajiem krājumiem un bildes ar Jūsu bērnu, kurš pilda darba lapas. 
Ar 2019. gada maiju, www.dzene.com lapai ir mainījušies lietošanas noteikumi. Sakarā ar to, ka digitālie materiāli ik pa laikam tiek uzlaboti, iegādāto failu saite var palikt neaktīva. Tāpēc aicinu Jūs lejupielādēt www.dzene.com materiālus 2 nedēļu laikā kopš iegādāšanās brīža. Lūdzu, saglabājiet failus savā datorā drošā un ērti pieejamā vietā, lai Jūs varētu tos lietot vairāku gadu garumā.
Svarīgi!
1. Digitālie faili, ko Jūs esat iegādājušies, ir paredzēti personīgai lietošanai ģimenē vai klasē.
2. No pirkšanas brīža tie ir jālejupielādē 2 nedēļu laikā, jo materiāla saite var palikt neaktīva (krājumi tiek uzlaboti/papildināti).
3. Lejupielādēto saturu nedrīkst pārdot vai nodot trešo personu lietošanai.
Daži piemēri no dzīves, kā var un kā nevar izmantot materiālus.
Skolotājs drīkst izdrukāt kopijas visai klasei vai nometņu dalībniekiem.
Vecāks drīkst drukāt neskaitāmas kopijas visiem saviem bērniem.
Lejupielādētos failus nedrīkst augšupielādēt jebkurā vietnē ar mērķi dalīties ar trešajām personām.
Ja gadījumā Jūs redzat, ka platformas www.dzene.com materiāli tiek pārtirgoti vai arī ar šiem failiem cilvēki dalās slēgtās grupās, lūdzu, rakstiet man uz info@dzene.com
Nopelnītie līdzekļi tiek ieguldīti jaunu krājumu veidošanā. Tas ietver milzīgu ieguldītu gan manu darbu, gan sadarbības veidošanu ar zinošākajiem jomas speciālistiem un mācību iestādēm; pētījumiem; datu vākšanu un tās analīzi; skaistu attēlu veidošanu un jaunu autoru piesaisti! Mūsu radošā komanda apvieno visas savas zināšanas, lai veidotu aizraujošus un katram bērna vecumposmam atbilstošus materiālus!
Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mani personīgi:
Ilze Dzene, info@dzene.com