Video blogs

Video padoms: Ir izveidojies konflikts ar bērnudārza audzinātāju?

Posted by Ilze Dzene on

Ko darīt vecākam, ja viņam ir izveidojies konflikts ar bērnudārza audzinātāju? Un ko labāk nedarīt? Jautājumu skaidro Dana Gulbe, Montessori audzinātāja un grāmatas "Kas notiek bērnudārzā" autore. Danas Gulbes grāmatu "Kas notiek bērnudārzā" digitālā formātā var iegādāties TE.

Read more →


Video padoms: Uz bērnudārzu BEZ PAMPERIEM!

Posted by Ilze Dzene on

Bērnudārzā ar pamperu? Audzinātāja Dana Gulbe skaidro, kāpēc bērnudārzs nav vieta, kur bērnam iemācīs iet uz podiņu, jeb bērnudārzs nav vieta, kurā bērns tiek atradināts no pampera lietošanas. Vēlos pateikt lielu paldies Montesori audzinātājai Dana Gulbe, kas ir arī grāmatas "Kas notiek bērnudārzā" autore. Lai uzrakstītu šo grāmatu, viņa ir tikusies ar vairāk nekā 50 audzinātājām un apkopojosi visu audzinātāju sakāmo savā grāmatā. Danas Gulbes grāmatu "Kas notiek bērnudārzā" digitālā formātā var iegādāties TE.

Read more →


Video padoms: Kā bērniem iedraudzēties darziņā?

Posted by Ilze Dzene on

Bērnudārzā draudzība ir īpaši svarīga. Tas patiesībā ir viens no būtiskākajiem kritērijiem, vai bērnam patiks atrasties tajā. Taču ne visi bērni prot draudzēties... īpaši, ja bērnam pirms bērnudārza uzsākšanas ģimene nav bijusi sociāli aktīva. Montesori audzinātāja Dana Gulbe skaidro 3 aspektus, ko darīt, ja bērnam ir grūtības socializēties, vai vispār vecākiem vajadzētu iedziļināties šajā jautājumā un kas ir lielākā kļūda no vecāku puses, kāpēc bērnam ir grūtības iekļauties bērnudārza kolektīvā? Danas Gulbes grāmatu "Kas notiek bērnudārzā" digitālā formātā var iegādāties TE.

Read more →


Mammas vainas apziņa, palaižot pirmo bērnu uz bērnudārzu

Posted by Ilze Dzene on

Dana Gulbe, Montesori bērnudārza audzinātāja un grāmatas "Kas notiek bērnudārzā" autore, skaidro par mammu vainas apziņu, palaižot bērnu uz dārziņu. Danas Gulbes grāmatu "Kas notiek bērnudārzā" digitālā formātā var iegādāties TE.

Read more →


Video padoms: Ko darīt, ja bērnam ir zemas koncentrēšanās spējas?

Posted by Ilze Dzene on

Cik bieži Jūs esat dzirdējuši vecāko paaudzi sakām: "Mūsu laikos gan tā nebija, bija daudz lielāka disciplīna skolās un bērnudārzos, bērni spēja nokoncentrēties uz darbiņu daudz labāk nekā mūsdienu bērni, utt." Tāpēc jautāju Montessori audzinātājai Danai Gulbei - ko darīt, ja mūsdienās bērniem ir zemas koncentrēšanās spējas? Danas Gulbes grāmatu "Kas notiek bērnudārzā" digitālā formātā var iegādāties TE.

Read more →